Rolety materiałowe - wewnętrzne

Rolety wewnętrzne materiałowe to jeden z najstarszych, oraz najbardziej popularnych produktów wśród tekstylnych systemów przesłon okiennych. Prosta konstrukcja, łatwość montażu, szeroki wybór kolorystyki konstrukcji, oraz różnorodność gatunkowa tkanin, sprawiają, że rolety materiałowe cieszą się stale wzrastającym zaufaniem odbiorców. Systemy rolet tekstylnych osłaniają pomieszczenia przed uciążliwymi promieniami słonecznymi, niezwykle przy tym podnosząc estetykę każdego wnętrza. Do produkcji wszystkich systemów rolet wewnętrznych wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty, tkaniny pochodzące od światowych producentów. Rolety wyposażamy w mechanizm samoblokujący, oraz w specjalnie zaprojektowany uchwyt łańcuszka spełniając tym samym wymagane normy bezpieczeństwa.

Roleta Classic

Rolety materiałowe Classic to system roletowy z prowadnicami i delikatną kasetą ochronną. Nowoczesny design, elegancja, połączona z wyjątkowymi właściwościami systemu. Rolety wewnętrzne niezwykle trwałe, estetyczne z bezawaryjnym mechanizmem zwijającym tkaninę. Niewielkich rozmiarów kaseta ochronna, mocowana na skrzydle okiennym, umożliwia montaż rolet na każdym oknie, najczęściej nie blokując przy tym jego pełnego rozwarcia. Specjalnie zaprojektowane płaskie prowadnice przytrzymujące tkaninę sprawdzają się dla większości listew przyszybowych. Niewątpliwie największą zaletą rolet tekstylnych Classic jest wytrzymałość i bezawaryjność mechanizmu podciągającego. Produkowane przez Nas rolety materiałowe wyposażone są w specjalnie zaprojektowane uchwyty łańcuszka spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Roleta Profil

Rolety materiałowe Profil linią kształtu przypominają rolety Classic. Kaseta systemu Profil jest większa, głębsza, co umożliwia pomieszczenie większego zwoju tkaniny. Dzięki temu rolety Profil mogą posiadać znacznie zwiększoną wysokość. System jest prosty w montażu, praktyczny i niezawodny, przeznaczony do instalacji naramowej. Rolety tekstylne Profil występują w wersji przyklejanej, z prowadnicami przestrzennymi w kształcie litery "C", nie zachądzącymi w światło szyby.

Roleta Mini

Rolety materiałowe "Mini" to niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny system roletowy, przeznaczony do instalacji naramowej. Rolety tekstylne Mini występują bez kasety ochronnej dla tkaniny i prowadnic bocznych, również w wersji z uchwytami do bezinwazyjnego montażu lub prowadzeniem bocznym żyłkowym, które utrzymuje materiał przy szybie gdy uchylamy okno, zapobiegając swobodnemu "powiewaniu" tkaniny.