Żaluzje poziome aluminiowe

Żaluzje poziome aluminiowe to jeden z najstarszych, zarazem najbardziej praktycznych wśród wewnętrznych systemów osłonowych. Poziome, aluminiowe lamele tworzą doskonałą barierę ochronną przed słońcem i spojrzeniami niepowołanych gości. Funkcja poziomego obracania lameli stwarza możliwość regulowania ilości wpadającego do pomieszczenia słońca i światła. Żalują poziomą aluminiową możemy przesłonić niemal każdego typu otwór okienny.

Żaluzje aluminiowe 25mm

żaluzje poziome 25mm

Żaluzje poziome 25 mm to bardzo funkcjonalny system osłonowy. Żaluzja o takiej szerokości lamela dobrze komponuje się z ramą okienną. System instalowany jest głównie w świetle szyby, niemniej z powodzeniem sprawdzi się również w instalacji ponad wnękowej. Dzięki poziomym, aluminiowym listewkom o szerokości 25mm możemy swobodnie regulować poziomem światła wpadającego do pomieszczenia. Ogromną zaletą żaluzji poziomych jest to, że aby się ochronić przed często bardzo uciążliwymi promieniami słonecznymi, nie musimy całkowicie rezygnować z wpadającego do pomieszczenia światła dziennego. Aluminium doskonale odbija promienie słoneczne, a przedostające się pomiędzy listkami światło jest bardzo potrzebne do prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka.

Żaluzje aluminiowe 50mm

żaluzje poziome 50mm

Nowa odsłona aluminiowych żaluzji poziomych. Zastosowane lamele o szerokości 50mm sprawiają, że żaluzje poziome w tym systemie doskonale prezentują się na dużych powierzchniach szklanych. System niezykle popularny na rynku komercyjnym, obecnie zdobywa uznanie również wśród prywatnych inwestorów. Stwarzając surowy klimat żaluzja 50mm nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Dzięki szerokim listkom staje się jeszcze bardziej praktyczną i niezawodną ochroną pomieszczeń przed nasłonecznieniem. Możliwość wyprodukowania żaluzji o maksymalnych wymiarach 3,0m x 3,0m oraz zastosowania opcjonalnie sterowania elektrycznego sprawia, że żaluzje aluminiowe 50mm znajdują zastosowanie głównie do osłony dużych powierzchni tj. drzwi tarasowych, witryn sklepowych i biurowych.